Ons team

ParkingYou bestaat uit een team van enthousiaste professionals met een passie voor parkeren!

error_outline Heb je een vraag over reserveren, onze locaties, abonnementen of waardekaarten? Mail dan naar info@parkingyou.nl of bel 085-4011647.

Raymond Derijck

Raymond Derijck

Founder/owner raymond@parkingyou.nl

Jaap Verheijen

Managing Director jaap@parkingyou.nl
Paul van den Donk

Paul van den Donk

Raad van Advies
Bas van Asseldonk

Bas van Asseldonk

Raad van Advies
Anique Sanders

Anique Sanders

Business Manager anique@parkingyou.nl
Frank van den Einden

Frank van den Einden

Financial Manager frank@parkingyou.nl
Laura van Kuik

Laura van Kuik

Marketeer laura@parkingyou.nl

Lynn Rijkers

Support Medewerker lynn@parkingyou.nl
Danique Gruyters

Danique Gruyters

Coördinator Operations & Support danique@parkingyou.nl
Samir Laakioui

Samir Laakioui

Parkeerbaas regio Amsterdam samir@parkingyou.nl
Ronny Mahadewsingh

Ronny Mahadewsingh

Parkeerbaas regio Rotterdam ronny@parkingyou.nl
Ahmed Abdirizak

Ahmed Abdirizak

Parkeerbaas regio Eindhoven ahmed@parkingyou.nl
Sevket Celik

Sevket Celik

Parkeerbaas regio Rotterdam sevket@parkingyou.nl
Enrico den Haan

Enrico den Haan

Parkeerbaas regio Eindhoven Nijmegen Ede enrico@parkingyou.nl

Join the team!

Bekijk onze openstaande vacatures.

Bekijk vacatures